Yönetim Kurulumuz TÜMSİAD’ın İftar Yemeğine katıldı.
08/06/2016
15/06/2016

GÖNÜLLER KASRİ ARİFAN’DA BULUŞTU

Semerkand Vakfı kendisiyle aynı kulvarda hizmet eden ve destek olan paydaş kurumların yönetici kadroları ile Semerkand Vakfına gönül verenler, Kasr-i Arifan’da buluştu. Yaklaşık 1200 kişiye iftar yemeği verildi.

Semerkand Vakfı, İstanbul Kasr-i Arifan Kültür Merkezinde iftar programı düzenledi. Semerkand Vakfı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine yaklaşık 1200 misafir katıldı.

İftar öncesi Kuran-ı Kerim tilavetinin okunduğu programda yüzlerce el aynı anda duaya kalktı.

Yapılan duaların ardından iftar yemeği yiyen konuklar, birbirleriyle tanışma ve sohbet etme fırsatı buldu.

İftar yemeği öncesi teşekkür konuşması yapan Semerkand Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Bahadıroğlu, mübarek Ramazan ayında iftar sofralarının önemini anlattı.

“Gönlümüz isterdi ki bütün kardeşlerimizi davet edelim ama imkanlarımız ancak bu kadarına el verdi.Umarım bu dost sofraları devamlı olur. Katılımlarınızdan dolayı her birinize tek tek teşekkür ediyorum.” Dedi.

Katılımcıların son derece memnun kaldığı Kasr-ı Arifan’daki iftar programı birlikte kılınan akşam namazından sonra Doç. Dr. Dilaver Selvi hocamızın sohbeti ile devam etti. Daha sonra  kılınan teravih ve yatsı namazı ile program son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAĞIŞ HESABI