GENEL İSTİŞARE KURULU ÜYELERİ
1. Yakup ALARÇİN
2. Dr. Mustafa BAHADIROĞLU
3. Metin YAPICI
4. Hüseyin KADIOĞLU
5. İlyas ERKAL
6. Metin ŞENSOY
7. Ferhat YILMAZ
8. Ahmet SÖZBİLİR
9. Hakan GÖKÇE
10. Mehmet Raci ALKIŞ
11. Musa YELİVEN
12. Yunus SEBA
13. Murat ALEV
14. Birol TEKELİ
15. İrfan IŞIK
16. Nihat ÇELİKEL
17. Ahmet SÖNMEZ
18. Bekir Sıddık TAŞ
19. Nurullah BEDİROĞLU
20. Ahmet TÜRK
MERKEZ ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Yakup ALARÇİN
2. Nihat ÇELİKEL
3. Mehmet Raci ALKIŞ
4. Ahmet SÖZBİLİR
5. Birol TEKELİ
6. Metin ŞENSOY
7. Yunus SEBA
8. Mehmet BATI
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Musa YELİVEN (Başkan)
2. Levent DÜZ
3. Muhammed Hafız GEYLANİ
4. Abdullah ARSLANER
5. Mustafa GÖKBAŞ
6. Murat GÜRLER
7. Sebahattin KARAKILIÇ
8. Nihat DEMİROK
GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGE ÇAIŞMA KOMİSYONU
1. Murat ALEV (Başkan)
2. Mehmet SEL
3. Mehmet BUZLUK
4. Suat TOPÇU
5. Bayram KIRICI
6. Fikri KOLSUZ
7. Celal TEKİN
8. Sedat FIRAT
9. Muhammet Raşit ÇENGİZ
AKDENİZ BÖLGESİ ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Nurullah BEDİROĞLU (Başkan)
2. Mustafa Celal BARAN
3. Hamdi KARTAL
4. Necati KILIÇ
5. Zafer ÖZER
6. Mustafa ERGİŞİ
7. İlker UYAR
8. Ayhan ÖZSEVER
EGE BÖLGESİ ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Ahmet SÖNMEZ (Başkan)
2. Emrullah ASLAN
3. Ahmet TEZ
4. Ersoy CEBECİ
5. Nevzat ÇAKIRCA
6. Süleyman DANIŞ
7. Mehmet AYGEN
8. Cezmi ÖZDEMİR
9. Mehmet Güner GÜDEN
İÇ ANADOLU BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Bekir Sıddık TAŞ (Başkan)
2. Ali YILMAZ
3. Emin Kahraman DEMİR
4. Mehmet BAYRAM
5. Mustafa ERTAŞ
6. İbrahim AKGÜN
7. Yunus DOKUMACI
8. Enver ÇENTEK
9. Ahmet BULUT
ANKARA BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Hakan GÖKÇE (Başkan)
2. Dursun ÇEKUÇ
3. Muhammed Ali YILDIRIM
4. Yavuz BOYRAZ
5. Mehmet KAPUCU
6. Enver BIÇAK
7. Selim KAHRAMAN
8. Ali ÖZDEMİR
9. Öcal MERT
DOĞU KARADENİZ BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Ahmet TÜRK (Başkan)
2. Fatih ÖZTÜRK
3. Harun Zafer DÖĞENCİ
4. Adem SARIKAYA
5. Murat İsmail GÖK
6. Ömer YÖNDEM
7. Yahya KÜÇÜKHASAN
8. Fatih CİCİ
9. Muhammet Fatih YILDIZ
BATI KARADENİZ BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Metin YAPICI (Başkan)
2. Fatih DİKEL
3. Enes Özcan OCAKCI
4. Ümit DEMİR
5. Abdussamet KÖKTAŞ
6. Mehmet TAKUR
7. Fırat YILMAZ
8. Yakup GÜLEÇ
9. Serhat ALEV
MARMARA BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. İrfan IŞIK (Başkan)
2. İsmail AYDIN
3. Ali FINDIKOĞLU
4. Sadun İNCE
5. Birkay CAYMAZOĞLU
6. Adem ŞAHİN
7. Sabahattin TAKUR
8. Fadıl ASLAN
9. Osman ERGİN
İSTANBUL ANADOLU YAKASI BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Ferhat YILMAZ (Başkan)
2. Selim ERKAL
3. Fatih Yasin DEMİRAL
4. Yunus BOZARSLAN
5. Mehmet KARİP
6. Mehmet Salih TOPDEMİR
7. Nevzat KARAMAN
8. İlhan KARATAY
9. Orhan ORUN
İSTANBUL AVRUPA YAKASI BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. İlyas ERKAL (Başkan)
2. Eyyüp COŞKUN
3. Erol KARATAŞ
4. Mustafa TOSUN
5. İsmail AYAYDIN
6. Hasan ÇALIŞKAN
7. Mustafa MÜSLÜM
8. Cengiz TAŞÇI
9. Hakan ÖNER
TRAKYA BÖLGESİ ÇALIŞMA KOMİSYONU
1. Hüseyin KADIOĞLU (Başkan)
2. Ahmet ÖZGÜL
3. Ergün BİLGİN
4. Salih BEKTAŞ
5. Ahmet Talha ÖZDEMİR
6. Mustafa AKBULUT
7. Hasan YÖNDEM
8. Ahmet ERDEDE
BAĞIŞ HESABI