KUDÜS İÇİN TOPLANDIK
12/12/2017
Semerkand Vakfı Fransa’da
13/02/2018

Afrin/Zeytin Dalı Herakâtı Açıklaması

Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün ile’l-ebed devam ettirmek; milletimizin, mal, can, din ve namus güvenliğini sağlamak; masum, mazlum dindaşlarımızı koruyup kollamak, zulmü ortadan kaldırmak için Türk Silahlı Kuvvetleri ÖSO’nun da desteğiyle Afrin’e Zeytindalı harekâtını başlatmıştır.

Kahraman ordumuzun hedefinde soydaşlarımız dâhil binlerce vatandaşımızı katleden, emperyalistlerin güdümündeki terör örgütleri vardır. Teröristler yöre halkını tampon haline getirip ateşin içine atmak için hiçbir ihanetten çekinmemektedirler. Buna mukabil adaletin, yiğitliğin, şefkat ve merhametin en güzel örneklerini sunan kahraman ordumuz Kürdüyle, Arabıyla, Türkmeniyle kardeşlerimizi, dindaşlarımızı korumak için var gücüyle gayret etmektedir. Onların en ufak bir zarar görmemesi için adeta kılı kırk yarmaktadır. Bu hassasiyetiyle büyük riskler almasına rağmen önüne çıkan her türlü engeli aşarak ihanet yuvalarını bir bir teröristlerin başına yıkmaktadır.

Allah’a yüzbinlerce şükürler olsun ki askerimiz, komutanlarımız, pilotlarımız ve ÖSO’ya mensup dindaşlarımız mukaddesatı uğruna gözlerini kırpmadan şehadete koşmak azmindeler. Biz müminlere ise mazlumların koruyucusu olan bu orduya her fırsatta dua etmek düşüyor.

Bütün kardeşlerimizden dualarını istirham ediyor, Rabbim’den ordumuza suhulet ve zaferler diliyorum.

Dr. Mustafa Bahadıroğlu
Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAĞIŞ HESABI