Milli İradenin Yanındayız
22/07/2016
Semerkand Vakfı’ndan Beşir Derneği’ne Destek
20/08/2016

Semerkand Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Bahadıroğlu, Ankara’da yaşanan terör olayları ile ilgili mesaj yayınladı.

Ankara’daki patlama milletimizin birlik ve beraberliğinin, huzur ve güveninin, kalkınma ve refahının altına konan bir bomba idi. Yüz civarında cana mal olan, yüzlerce insanımızı yaralayan cumhuriyet tarihimizin bu en büyük terör hareketi acaba kimleri sevindirmiştir dersiniz?

Hiç şüphe yok ki ülkemizin içerideki ve dışarıdaki düşmanlarını sevindirmiş, belki de Kürdü İle Türkü ile bu vatanın evlatlarından nefret eden bir kısım karanlık odakların eliyle tezgâhlanmıştır.  Avrupa Birliği’nin çatısı altında ülkelerinin güçlerini, imkânlarını birleştirenler, yeni dünyada büyük imparatorluk hayalleri kuranlar bize ayrılmamızı, dağılmamızı, küçülmemizi telkin edebilirler. Çünkü küçük lokmaların yutulması her zaman daha kolaydır.

Öyleyse millet olarak bu oyuna gelmememiz; birliğin, diriliğin, kardeşliğin kulpundan sıkıca tutunmamız gerektiğini, bu müessif olay vesilesiyle bir kere daha idrak etmek mecburiyetindeyiz. 

Bu vesileyle aziz milletimize, Ankara’daki patlamada ve diğer bütün terör olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına baş sağlığı diler, yaralılara acil şifalar niyaz eylerim.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAĞIŞ HESABI